BENİ YÖNLENDİREN RENKLER

.

A NOTE FOR YOU

Welcome to my blog. Here, You will find my oil paintings, acyrilic paintings on wood/fabrics, necklaces-earrings-bracelets. Crochet, decoupage, embroidery, cross stitches, some interesting and colourful pictures are going to draw your attention. Please, let me say to thank you to give me the soul of share with you. Enjoy it! Please feel free!........................................................................................BİR TIK DA BU ADRESLERE .........................................................................
* * * * * * * * * http://mayri-hayriyenin-emailleri.blogspot.com * * * * * *http://babanneninelemekleri.blogspot.com/* * * * * * * * *

9 Nisan 2012 Pazartesi

YAĞLIBOYA RESİM ÇALIŞMALARIM - 2012Isaac Snowman'in  ''Su taşıyıcı''  adlı resmini çalışmaya başladım. Tabloyu bitirince tekrar tam bitmemiş halini yayınlarım ta ki 15 Mayıstaki sergi bitimine kadar.


Bu haliyle niye mi ekledim sayfaya tembellik yapmayayım bir an önce resmi bitireyim diye...<:))
İşte resmimin bitmiş hali  burada.6 Nisan 2012 Cuma

HANDAN KIZIL

Arkadaşım  Handan KIZIL'ın burada duyurusunu yaptığım sergisinden sizler için seçtiğim çalışmaları. 

Sanatçı tarafından, Yıldız, Topkapı ve Dolmabahçe  saraylarının duvar ve tavan süslemelerinin yorumlanması neticesinde yapılan eserler, kabartma çıtaların çerçeve haline getirilmesi ve boyanması ile oluşturulmuştur. Eserler kavak kontra üzerine su bazlı boya ile zemine doku verilerek boyanmıştır.  Desenler  boya yerine  genel olarak kahve, guaj ve suluboya kullanılarak renklendirilmiştir.  Arkadaşım başarılı bir sergi hazırlamıştı. 


Kendisini tebrik ederim. Yeni sergilerinde görüşmek üzere ... 
Esen kalın. 


<:))4 Nisan 2012 Çarşamba

YAĞLIBOYA RESİM ÇALIŞMALARIM - 2012

Fotoğraftan çalıştığım ilk orjinal yağlı boya çalışmam. 


Tam olarak bitmiş halini 15 Mayıs'taki sergimizden sonra yayınlayacağım.

Orjinal bir resim çalışmam konusunda beni destekleyen ve zorlandığım noktalarda teknik olarak yardımlarını esirgemeyen öğretmenim Akide Turhan Yaman'a nezdinizde teşekkür ederim. 

Sevgiler


<:))