BENİ YÖNLENDİREN RENKLER

.

A NOTE FOR YOU

Welcome to my blog. Here, You will find my oil paintings, acyrilic paintings on wood/fabrics, necklaces-earrings-bracelets. Crochet, decoupage, embroidery, cross stitches, some interesting and colourful pictures are going to draw your attention. Please, let me say to thank you to give me the soul of share with you. Enjoy it! Please feel free!........................................................................................BİR TIK DA BU ADRESLERE .........................................................................
* * * * * * * * * http://mayri-hayriyenin-emailleri.blogspot.com * * * * * *http://babanneninelemekleri.blogspot.com/* * * * * * * * *

17 Mayıs 2012 Perşembe

DUYURU: SERGİMİZ VAR - 2012/5Değerli arkadaşlarım bugün saat 12 de açılışı yapılan Kızılay Güvenpark karşısı - Yeni Karamürsel yanı Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın Binasının altındaki sergi salonunda kursumuzun üç hocası ve öğrencilerine ait resim sergimiz vardır. Herkes davetlidir.....Absalom'un yazısından  sonra resmimin bitmiş halini koymak şart oldu. 


Buradan da Isaac-Snowman (The Water Carrier)'e ait resmin orjinalini görebilirsiniz. 

Gezin görün ve görüşlerinizi benimle paylaşın.  

Bana ait 2 yağlıboya tablo, 2 suluboya tablo,   1 ebru üstüne Atatürk  ve 1 cd  çalışmalarını içeren  pano vardır. 

Sergi bitiminde bana ait olanları ve diğer resimlerden seçmeleri  ayrıca sizinle paylaşacağım. 

Teşekkür ederim.Sergimiz bitti işte ilk orjinal yağlıboya tablom 55 x 70 cm.

<:)))
11 Mayıs 2012 Cuma

DUYURU: YARIŞMA - 2012/4


 ''Parfüm Dükkanı şimdilik Facebook üzeriden satış yapan bir oluşum. Çok yeni olduğu için devamı da gelecek ve o zaman da paylaşıp hediye vermeye devam edeceğiz.'' diyor Edacığım.
 Yazının devamını okuyup bu yarışmaya iştirak etmek ve hediye kazanmak isteyen arkadaşların Eda'nın Stildirektörü sayfasını    ziyaret etmesini rica ederim. 

Sevgiler


<:))