BENİ YÖNLENDİREN RENKLER

.

A NOTE FOR YOU

Welcome to my blog. Here, You will find my oil paintings, acyrilic paintings on wood/fabrics, necklaces-earrings-bracelets. Crochet, decoupage, embroidery, cross stitches, some interesting and colourful pictures are going to draw your attention. Please, let me say to thank you to give me the soul of share with you. Enjoy it! Please feel free!........................................................................................BİR TIK DA BU ADRESLERE .........................................................................
* * * * * * * * * http://mayri-hayriyenin-emailleri.blogspot.com * * * * * *http://babanneninelemekleri.blogspot.com/* * * * * * * * *

15 Şubat 2012 Çarşamba

SEVGİYE ÖZEL .....

Sibelin Hobi Dünyası ve Tuba Can Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin Mustafa Necati Kültür Evi'nde, 14-19 tarihleri arasında ''Sevgiye Özel Karma El Ürünleri Sergisi'' açtılar. 


Açılışta onları ziyaret ettim ve sergilerini komşum Mesrure hanım ve görümcesi ile birlikte gezdim. Aşağıdaki güzellikleri aldım. Kalpli magneti de  Sibel hanım  bana hediye etti.  Sergide daha nice güzel çalışmalar var. 

Eğer Ankara'da iseniz bu sergiyi Pazar günü akşamına kadar gezebilirsiniz.  Sergi yeri de merkezi bir yerde  Mithatpaşa caddesinin üstünde.


Bilgilerinize

Sevgilerimle

<:))

2 yorum:

Sibel'in Hobi Dünyası ... dedi ki...

Teşekkür ederim ablacım hem sergimize geldiğin için hem de güzel düşüncelerin için. Seni çok seviyorum, öpüldün...

MAYRI dedi ki...

Merhaba Sibelcim,
Ben teşekkür ederim.Güzel çalışmaları içeren bir sergiyi görmekten ben de memnun oldum. Ayrıca sizlerle de tanışmış oldum.
Sevgilerimle
<:))