BENİ YÖNLENDİREN RENKLER

.

A NOTE FOR YOU

Welcome to my blog. Here, You will find my oil paintings, acyrilic paintings on wood/fabrics, necklaces-earrings-bracelets. Crochet, decoupage, embroidery, cross stitches, some interesting and colourful pictures are going to draw your attention. Please, let me say to thank you to give me the soul of share with you. Enjoy it! Please feel free!........................................................................................BİR TIK DA BU ADRESLERE .........................................................................
* * * * * * * * * http://mayri-hayriyenin-emailleri.blogspot.com * * * * * *http://babanneninelemekleri.blogspot.com/* * * * * * * * *

17 Temmuz 2010 Cumartesi

KEÇE MANTARNette bugünki  gezimde bu şirin mantarlara rastladım. The little house by the sea  bu mantarların yapımına ayrıntılarıyla yer vermiş. 


Birde isteği var eğer bu mantarlardan yaparsanız bir resmini bana veya  The Little House by the Sea flickr pool a gönderin diyor. 


Yapılan farklı örnekleri de  burada  görebilirsiniz.


Sevgiler


<:))

2 yorum:

neduk dedi ki...

Bilgisayarım şişti, patlayacak diye epey resim sildim dün. Bu da maalesef sildiklerim arasındaydı. Gerekirse tekrar bulurum nasılsa diye. Çok şirinler, ben de çok sevmiştim:)

MAYRI dedi ki...

Merhaba Nedret hanım

Benim pc de öyle yakında göçer diye korkuyorum. Resimleri facebook'a ve buraya aktarmaya çalışıyorum. Hem kalıcı da oluyor.

Ben hiç keçe çalışmadım ama inşallah birkaç deneme yapacağım. Onun için iyi bir örnek, ayrıntılı göstermişler hem de.

Sevgiler
<:))