BENİ YÖNLENDİREN RENKLER

.

A NOTE FOR YOU

Welcome to my blog. Here, You will find my oil paintings, acyrilic paintings on wood/fabrics, necklaces-earrings-bracelets. Crochet, decoupage, embroidery, cross stitches, some interesting and colourful pictures are going to draw your attention. Please, let me say to thank you to give me the soul of share with you. Enjoy it! Please feel free!........................................................................................BİR TIK DA BU ADRESLERE .........................................................................
* * * * * * * * * http://mayri-hayriyenin-emailleri.blogspot.com * * * * * *http://babanneninelemekleri.blogspot.com/* * * * * * * * *

12 Mart 2011 Cumartesi

BİR BLOG TANITIMISizlere tanıtmak istediğim  blog anneme ait. Annemin biri kız yani ben ikisi erkek üç çocuğu, beş torunu var. Dört kez babaanne bir kez anneanne olan annem çevresinde babaanne olarak tanınmaktadır. 


Kendisi bir zamanlar evde bize ve yakınlarına kıyafetler dikmekte iken  daha sonra çalışma hayatına atılarak terzi olarak çalışmıştır. Faize Sevim Moda Evi, Gürnar Çapa Moda Evi   gibi bazı moda evlerinde gelinlik, nişanlık ve abiye üstüne terzilik yapmıştır. 


Emekli olduktan sonra da bazı Halk Eğitim kurslarına devam ederek kumaş boyama, ahşap boyama, alüminyum folyo ve  kırkyama konularında el işleri yapmaktadır.


Yaptığı bu işleri sizlere birlikte tanıtacağız.


Gerçi tam da  hiçbir kurumla sorunu olmayan bizim gibi blogspotlara  büyük haksızlık yapılarak  tamamına ulaşımın engellendiği  bir zamanda bu işe kalkıştık ama ... Umarım yolunuz babanannenin bloguna düşerde hem zevkle gezersiniz hem de yorumlarınızı esirgemezsiniz.
    
İşte babaanenin blog adresi...


Babannenin El Emekleri 


Esen kalın
<:))

4 yorum:

emelden.blogspot.com dedi ki...

ANNECİĞİNİZİN BLOĞUNU HEMEN ZİYARET EDİP,İYİ DİLEKLERİMİ BIRAKTIM.SEVGİLER.

MAYRI dedi ki...

İyi dilekleriniz için teşekkür ederim Emel hanım.
Sevgilerimizle.
<:))

Kadına Dair Herşey dedi ki...

Hayırlı olsun annenızın blogu,oraya gıdıyorum,ıyı bır hafta dılıyorum,sevgılerımle

MAYRI dedi ki...

Merhaba Kadına Dair Herşey
Teşekkür ediyorum. İyi hafta sonları
Sevgiler
<:))