BENİ YÖNLENDİREN RENKLER

.

A NOTE FOR YOU

Welcome to my blog. Here, You will find my oil paintings, acyrilic paintings on wood/fabrics, necklaces-earrings-bracelets. Crochet, decoupage, embroidery, cross stitches, some interesting and colourful pictures are going to draw your attention. Please, let me say to thank you to give me the soul of share with you. Enjoy it! Please feel free!........................................................................................BİR TIK DA BU ADRESLERE .........................................................................
* * * * * * * * * http://mayri-hayriyenin-emailleri.blogspot.com * * * * * *http://babanneninelemekleri.blogspot.com/* * * * * * * * *

20 Ekim 2009 Salı

KİREMİT BOYAMA
Kiremit boyama İspanyol sitelerinde rastladığım yeni bir çalışma.Bu güzel japon kızlarını http://mundoplantas.phpbb3.es/viewtopic.php?f=160&t=7126 adresinde bulabilirsiniz.

DACHA ARTESANA tarafından yapılanları ise buradan görebilirsiniz. kaynakYapılışı:Kiremit önce astar boya olarak akrilik boyalarla boyanıyor.
Sonra üstüne sarı veya siyah karbon kağıdı ile desen çiziliyor.


Sonra ahşap malzemesi pasta ile desene boyut veriliyor. Yaklaşık bir gün kuruması bekleniyor.


En son olarak desen renklendiriliyor. kaynak
Bu çalışma genelde duvara asılarak kullanılıyor.


İyi bir hafta dileği ile.
<:))

4 YORUM:


neduk dedi ki...
Ben de Muğla'da gördüm.Kendi el işlerini minicik bir dükkânda satan bir hanım, çok tatlı Bodrum,Muğla evleri,bahçeleri resmetmişti. Bunlar da çok hoşmuş.
ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ dedi ki...
Enfesler cidden
MAYRI - HAYRIYE dedi ki...
Iyı geceler nedret hanım Gerçekten güzel çalışmalar. <:))
MAYRI - HAYRIYE dedi ki...
Edacım daha özenli birkaç çalışma vardı ama adreslerini bulamadım. Onun içinde koymadım sayfaya. İyi geceler. <:))

Hiç yorum yok: